Firemní apartmány s prvotřídním servisem

Bigle for Business nabízí flexibilní a plně vybavené firemní apartmány, které jsou dokonalou volbou pro obchodní cestující, kteří plánují pobyt v Praze na měsíc, pár měsíců, rok nebo déle
 • Jsme oficiálním partnerem Blueground
  Letos jsme se stali oficiálním zástupcem společnosti Blueground v Praze! Blueground provozuje největší, pečlivě vybranou síť apartmánů na světě, určenou pro jednotlivce i firemní klienty hledající pobyty na 30 dní a více. Společnost Blueground spolupracuje s více než 4 000 firemními klienty ve 30 městech a 17 zemích a nyní přinášíme jejich výjimečné služby do Prahy. Brzy očekávejte oficiální oznámení a mnoho nových možností jak pro majitele nemovitostí, tak pro nájemníky.

Proč vybrat Bigle for Business?

 • Užijte významných úspor nákladů při výběru firemních apartmánů Bigle
  Úspora nákladů
  Užijte významných úspor nákladů při výběru firemních apartmánů Bigle. Jsou cenově dostupnější o 30-50 % než hotely vyšší kvality, při zachování vysoké úrovně komfortu.
 • Připusťte si rozkoš z nových nebo nedávno zrekonstruovaných apartmánů vybavených nábytkem a spotřebiči vysoce kvalitního standardu a nabízející širokou škálu vybavení. Zůstaňte online s vysokorychlostním internetem a Smart TV.
 • Dokonalé spojení komfortu a pracovního prostředí
  Dokonalé spojení komfortu a pracovního prostředí
  Naše apartmány byly promyšleny tak, aby vám nabídly komfort a pohodlí i při práci z domova. Vytvořili jsme ideální prostor, kde můžete bydlet a pracovat s radostí.
 • Výjimečné firemní ubytování v Praze: Concierge
  Concierge pro vaše pohodlí
  Umožněte ubytovaným členům týmu soustředit se na práci, zatímco my se postaráme o vše ostatní.
  Člen našeho týmu bude vaší firmě k dispozici během výběru apartmánu, rezervace a po celou dobu pobytu. Jsme vždy připraveni vám pomoci.
 • Zajistíme vše od letištního transferu, pravidelného úklidu, výměny lůžkovin, praní a žehlení až po donášku jídla, pronájem auta nebo parkovací karty
  Nadstandardní péče
  Zajistíme vše od letištního transferu, pravidelného úklidu, výměny lůžkovin, praní a žehlení až po donášku jídla, pronájem auta nebo parkovací karty. Rádi vyřídíme běžné i nadstandardní požadavky. Stačí říct.
 • Vystavíme vám doklady o ubytování a připravíme fakturaci dle vašich potřeb
  Doklady a fakturace
  Vystavíme vám doklady o ubytování a připravíme fakturaci dle vašich potřeb. O každé rezervaci, objednávce i faktuře budete mít přehled.

Naše komplexní firemní apartmány tvoří ideální prostředí pro produktivní práci a bydlení

Dejte svým obchodním cestám nový rozměr s našimi apartmány pro firemní klienty!

Nejčastější otázky a odpovědi

Od klientů jsme zaznamenali velké množství dotazů, které se zpravidla opakovaly. Vybrali jsme z nich ty nejčastější, na které naleznete níže odpovědi. Pokud si ale raději povídáte než čtete, určitě zavolejte - těšíme se na Vás!
Garantujeme nejvyšší kvalitu ubytování a rychlou multijazyčnou podporu. Naše apartmány splňují ty nejpřísnější standardy kvality a jsou ideálně přizpůsobeny pro komfortní bydlení a práci. Náš profesionální tým je vždy připraven vám pomoci a vyhovět vašim speciálním přáním. Šetříme vám čas a starosti, abyste se mohli plně soustředit na dosahování vašich cílů.

Kontakty

Máte dotazy? Rádi Vám poradíme – neváhejte nám zavolat nebo napsat
TUSystems s.r.o.
IČ 28678702
Kancelář: náměstí I. P. Pavlova 1789/5, 120 00 Nové Město, Praha

Můžete nás kontaktovat nejen standardními kanály, ale také prostřednictvím messengerů ✋
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů